О нас

Про компанію ТОВ "Агро Легіон" :

 


Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО ЛЕГІОН» було створено на початку 2010 року.

Основний напрямок діяльності товариства був визначений як торгівля високоякісним насінням вітчизняних та іноземних виробників.

 

 

Очолює компанію ІЩЕНКО СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ. Агроном за фахом. Має великий досвід у виробництві насіння. Отримав вищу освіту у Дніпропетровському сільськогосподарському інституті. Захистив дипломну роботу на кафедрі селекції та насінництва на тему «СЕЛЕКЦІЯ ВИСОКОЯКІСНИХ СОРТІВ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ». Керівник дипломної роботи викладач кафедри селекції та насінництва, селекціонер, автор декількох сортів озимої пшениці Ковалевська Надія Іванівна – людина, закохана у селекцію. Цю любов перейняв у талановитого викладача і Сергій Петрович.

Ознайомившись з насінництвом соняшнику у Туреччині, провінція КОНЬЯ, у ФРАНЦІЇ провінція ШАМПАНЬ, у місті Клермонферан, де розташований селекційний центр та штаб – квартира компанії Limagrain – найбільшої селекційної компанії ФРАНЦІЇ було вирішено підписати контракт на розповсюдження насіння цієї компанії в Україні. Так «АГРО ЛЕГІОН» став до лав офіційних дистриб’юторів ЛИМАГРЕЙН в УКРАЇНІ.

 

 

Наступний етап – підписання дистриб’юторської угоди з МОЛДОВСЬКОЮ компанією «AMG MAGROSELEKT». Підписання угод з українськими компаніями-виробниками високо якісного насіння такими як «АВАЛОН», НВО «ЗЕМЛЕРОБЕЦЬ», Дніпропетровський Інститут зернового господарства УААН та Запорізький інститут олійних культур УААН з ТОВ «НОВАТОР».

Комерційний директор компанії «АГРО ЛЕГІОН» - ПОЛЯКОВ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ. Молодий, але досвідчений спеціаліст, який пройшов добру школу у відомому на всю УКРАЇНУ та й за її межами підприємстві «АГРО СОЮЗ». Потім був п’ятирічний досвід на посаді керівника відділу насінництва у ТОВ «АГРОСФЕРА», де і набув молодий спеціаліст доброго досвіду у мистецтві продажів насіння.

Віктор Анатолійович має широкий досвід вирощування гібридного насіння на ділянках гібридизації, майстерно володіє методами визначення якості насіння та ведення звітної документації по обліку документів якості насіння та насіннєвого матеріалу.


Классификация по сортам рапса и сурепицы в соответствии с содержанием вредных веществ

Деление по сорта рапса и сурепицы осуществляется по таким категориям: одно-, двух- и трех-нулевые.

Если в маслосеменах полностью отсутствует эруковая кислота или ее содержание не превышает 5%, то такие сорта называются безэруковыми или однонуле- выми - «0».

Если при таком содержание глюкозинолатов не превышается 2%, то такие сорта называются низкоглюкозинолатными или же двух нулевыми - «00».
Если у семян отсутствует оболочка или они имеют желтый цвет, такие сорта называются трех нулевыми – «000».

 

Необходимо отметить, что за счет переопыления с крестоцветными сорняками, увеличевается содержание в маслосеменах эруковой кислоты и глюкозинолатов даже и у двух-нулевых сортов, что не желательно.

В маслосеменах популярных сортов рапса и сурепицы содержание масла составляет 50%. Рапсовое масло значительно отличается по составу жирно-кислотному от масла других масличных культур.

Потенциальная урожайность ярового рапса – 35 ц/га, озимого – 50 ц/га, на практике имеем в 3-4 раза меньше.

 


 


 На страницах  ТОВ "Агро Легион"  Вы можете купить семена подсолнечника в Днепропетровске и Днепропетровской области или заказать семена почтой с доставкой по всей Украине. Чтобы купить семена  рапса в Днепропетровской области Вы можете связаться с нами по адресу Днепропетровська обл., смт Ювилейное , вул. 8 Березня, 23-а, или же связаться с нами по телефону +38 (056) 753 91 16, +38 (067) 678 00 22. Если Вы хотите купить семена масличных , у нас вы найдете семена рапса и семена подсолнечника. Если же Вы хотите  купить  гербицид, у нас вы найдете гербициды довсходовые и гербициды послевсходовые.